• Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług

MÓWIĄ O NAS

 • Nasze pisemne referencje

 • Rekomendujemy zakład Budowlany CZECHBUD jako solidny, wiarygodny, w pełni przygotowany do kompleksowego wykonania zadań budowlano-remontowych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziomwykonania usługi. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie, w wyznaczonych harmonogramem terminach, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone. Firma CZECHBUD jest godna polecenia przy realizacji zadań remontowych i inwestycyjnych. Kawiarnia STARBUCKS CAFE Wrocław.
  Firma Czechbud wykonywała kompleksowe prace budowlane i wykończeniowe w moim mieszkaniu. Zakres powierzonych zadań był szeroki i na każdym etapie firma Czechbud wykazywała się rzetelnością i fachowością. Co istotne - koordynacja prac poszczególnych specjalistów (hydraulik, elektryk, kafelkarz idt.) przebiegała sorawnie co w efekcie pozwoliło na terminowe zakończenie inwestycji. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż prowadzony remont odbywał się w zamieszkanym budynku i tu dała o sobie znać dbałość o otoczenie (systematyczne sprzątanie klatkischodowej) oraz takt pracujących osób w firmie. Kultura wszystkich osób pracujących w Czechbudzie to dodatkowy atut tej firmy. Z prłnym przekonaniem polecam ekipę Czechbudu jako rzetelnych profesjonalistów budowlanych.
  Rekomendujemy zakład Budowlany CZECHBUD jako solidny, wiarygodny, w pełni przygotowany do kompleksowego wykonania zadań budowlano-remontowych. Doświadczona kadra oraz potencjał techniczny i organizacyjny gwarantują wysoki poziomwykonania usługi. Powierzone prace zostały wykonane w pełni profesjonalnie, w wyznaczonych harmonogramem terminach, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej i prawidłowo ukończone.
  Szczerze POLECAM firmę budowlaną CZECHBUD. Panowie pracują sprawnie, dokładnie, na budowie nie ma bałaganu. Współpraca z takim wykonawcą sprawia, że budowa jest prawdziwą przygodą i przyjemnością, a nie koszmarem, jak twierdzi wielu inwestorów.
  Na czas, na miejsce, na pewno remonty tylko z firmą Czechbud. Pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo, codzienny kontakt z klientem, rzetelnie zgodnie z oczekiwaniami i ustaleniami. Gwarancja jakości wykonanej usługi. Kiedy coś się w domu psuje Czechbud w mig wyremontuje. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
  Jestem pełen uznania dla Firmy Czechbud za wykonanie remontu kapitalnego mojego serwisu samochodów marki Mercedes. Organizacja robót jak i fachowość wykonania poszczególnych robót na najwyższym poziomie. Gorąco polecam Firmę Czechbud i usługi Pana Krzysztofa Orszulskiego
  Rzetelny profesjonalista, absolutnie wart polecenia. Jakość nie do pobicia, terminowy, znający rynek chemii i materiałów. Ceny są odzwierciedleniem dbałości o detale i świętego spokoju podczas realizacji prac. Wartym podkreślenia jest fakt, że kosztorys nie rośnie z czasem... 😉 Serdecznie polecam!
  Bardzo rzetelna firma. Panowie mili i profesjonalni. Przrprowadzili nas przez duży remont sprawnie i gładko. Można liczyć na fachową poradę i pomoc. Poledamy gorąco.
  Profesjonalna obsługa , szybka realizacja, świetny kontakt z właścicielem. Polecam serdecznie
  Jakość, Profesjonalizm, Indywidualne podejście do realizacji klienta i zleceń, Ogromne zaangażowanie w pracę. Stworzyli idealną i wymarzoną naszą siedzibę w centrum Wrocławia. Polecamy CZECHBUD
  Motto firmy jest jak najbardziej zasadne. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Krzysztofem Orszulskim. Poza samym solidnym wykonaniem zaplanowanych prac mogliśmy liczyć na profesjonalne doradztwo i stały kontakt. Polecamy Firmę CZECHBUD wszystkim planującym budowę i remont.
  Pełen profesjonalizm. Dbałość o każdy szczegół a realizacje projektu na najwyższym poziomie. Bardzo solidna ekipa, zaangażowana w realizacje projektu. Uważam, że Czechbud jest nr 1 na wrocławskim rynku polecam z pełną świadomością i odpowiedzialnością. Panie Krzysztofie, bardzo dziękuję za pomysły, realizację i pomoc.
  Firma p. Krzysztofa budowała dom na sąsiedniej działce. Podobał nam się sposób jej prowadzania i postępy więc poprosiliśmy o ofertę na nasz dom. Oferta okazała się do przyjęcia więc podpisaliśmy umowę na stan surowy z więźbą. Pan Krzysztof zajął się zakupem wszelkich materiałów i koordynacją prac. W trakcie prac wprowadziliśmy kilka zmian ale nie stanowiło to żadnego problemu dla firmy Czechbud. Kontakt z Panem Krzysztofem jest znakomity, a wszelkie problemy są rozwiązywane szybko, fachowo. Plac budowy wygląda schludnie. Pan Krzysztof zawsze służy radą i jest w stanie doradzić rozwiązania na podstawie swojej wiedzy i praktyki. Już tak mniej więcej w połowie prac wiedzieliśmy, że będziemy z nim kontynuować naszą budowę. Jesteśmy już umówieni na kolejne etapy.
  Realizacja od pierwszego spotkania to czysty profesjonalizm. Standardem w branży są realizacje zrobione kiepsko, nieuważnie i niedokładnie. Pan Krzysztof prowadzi firmę uczciwie, nowocześnie, z zaufanymi pracownikami. Że szczególnych wartości warto wskazać: dokładność, uczciwość, jakość, terminowość (a nawet w moim przypadku szybszą realizację), gwarancję 5-letnią w cenie, magazyn dla zamówień, koordynację prac, odbioru na budowanie. Podsumowując - mogłem zlecić pracę i jedyne o co dbałem to przelewy na czas. Dodatkowo z rzeczy darmowych: poczucie humoru, transport na budowę, ciekawe rozmowy. Kolejne realizacje będę robił również z Panem Krzysztofem i Zespołem Czechbud.
  Solidny i sprawdzony wykonawca. Budowa domu, od fundamentów, przez ściany po dach, Pan Krzysztof nie tylko wykonał wszystkie zakontraktowane prace zgodnie z projektem i w terminie. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu udało mi się zaoszczędzić niemałe pieniądze. Kilka zmian w projekcie i mam cieplej, bardziej ekologicznie i sporą kwotę w kieszeni. Budowa się przez to nie opóźniła. Pracownicy profesjonalni, robią "jak dla siebie", kulturalni i komunikatywni. Dobrych fachowców warto trzymać. Polecam, na Panu Krzysztofie się nie zawiedziecie.
  Bardzo dobra, solidna firma, bardzo kompetentni fachowcy, prace realizują szybko i starannie. Chętnie udzielają porad i wskazówek, nie naciągają
  Bardzo solidna i rzetelna firma. Na budowie panuje porządek, pracownicy są bardzo kulturalni i fachowi. Wszystkie prace wykonane z bardzo duża starannością.
  Firma godna polecenia z wieloletnim doświadczeniem. Terminowe oraz fachowe wykonanie usług.
  Długoletnia współpraca z Firma Czechbud Bis spowodowała, ze ma duże zaufanie do firmy, która wykonuje dla mnie usługi, rzetelnie, terminowo i profesjonalnie. Chętnie polecam ja moim klientom.
  Z przyjemnością stwierdzamy, że firma CZECH-BUD BIS to godny polecenia partner biznesowy, świadczący wysokiej jakości usługi
  Bardzo dobra obsługa klienta. Indywidualne podejście do każdego z wykonywanych tematów. Bardzo dobra komunikacja na linii Projektant - Wykonawca. Rzetelnie wykonane wszystkie roboty budowlane łącznie z wykończeniem. Polecam zdecydowanie współpracę moim klientom i innym architektom.