• Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług

Pytania i odpowiedzi

CZECHBUD posiada ogromne doświadczenie zdobyte przez lata funkcjonowania firmy. Działamy na rynku od 1980 i przez te wszystkie lata mieliśmy możliwość i przyjemność pracować przy tysiącach projektów, inwestycji i Klientami. Nie potrzebujemy reklamy w telewizji, gazecie czy internecie. Nasi Klienci są dla nas najlepszą rekomendacją. Będąc w branży od ponad 40 lat wypracowaliśmy sobie wysoką renomę i jesteśmy postrzegani jako profesjonalna, zaangażowana i terminowa firma. Przekonaj się sam a gwarantuję Ci, że nie zawiedziesz się.

Każda nasza realizacja jest szczegółowo omawiana i wyceniana dla każdego inwestora indywidualnie. Koszt wyceny wynosi 0,00 PLN pod warunkiem skorzystania z naszych usług i zazwyczaj trwa od 3 do 5 dni (w zależności od zakresu prac). Kosztorys zawiera pozycję wszystkich wykonywanych czynności i nie posiada ukrytych prac czy kosztów.

Na początku działaności firmy swoje usługi świadczyliśmy wyłacznie we Wrocławiu... a dziś? Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która zdobywa rynki w całej Polsce jak również w Europie. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się realizacjami w Niemczech, Francji, Monako i Szwajcarii. Jesteśmy Polską firmą o zasięgu Europejskim, która spełnia również wymogi i standardy jakie obowiązują w EU. Czechbud nie zna granic i wszędzie jesteśmy w stanie dojechać i zrealizować inwestycję.

Zapraszamy do zapoznania się z ogólnodostępnymi opiniami Klientów na portalu Google i Facebook. To jest oczywiście mikroskopijna część naszych referencji. Jeśli będą niewystarczające dysponujemy kontaktami z inwestorami, którym realizowaliśmy zamówienia i z miłą chęcią przekażemy kontakt.
Zrealizowane nasze prace można zobaczyć w naszych galeriach gdzie zamieszczamy relacje fotograficzne lub na naszych profilach w Social Mediach – Facebook i Instagram. Staramy się uzupełniać na bieżąco nasze profile dzięki czemu każdy może być na bieżąco co się u nas dzieje. Zapraszamy do obserwowania i lajkowania.

Możesz spać spokojnie. Powierzając nam realizację swoich marzeń wszystkie nasze działania są pod ochroną. Ubezpieczenie gwarantuje pokrycie wszelkich kosztów dodatkowych zniszczeń, napraw usterek, ewentualnie wyrządzonych przez zespół, (np. szkoda losowa przy transporcie).

Na to pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko zależy od ilości i stopnia skomplikowania prac, dostępności odpowiednich materiałów oraz ewentualnych zmian projektów w trakcie trwania remontu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam już przed rozpoczęciem pracy wstępnie oszacować termin ich zakończenia, jednak aby to określić potrzebujemy więcej szczegółów. Zatem zapraszam do kontaktu.

Oczywiście, że tak. Nawet jest to konieczność. Przed rozpoczęciem prac zawierana jest umowa, w której zawarte są wszystkie niezbędne elementy dotyczące naszych działań, obowiązków i prac. Jesteśmy legalnie działającą firmą od ponad 40 lat i zawierając umowę z inwestorem gwarantujemy naszą dostępność, najwyższą jakość realizowanych prac oraz odpowiedzialność.

Jesteśmy pewni tego co robimy i nie obawiamy się dawać gwarancji na wykonane przez nas prace. W razie konieczności naprawimy, poprawimy lub wymienimy wszelkie przypadki wadliwego wykonania lub wadliwych materiałów użytych do wykonywania prac u Klienta przez okres do 36 miesięcy (w zależności od produktu, materiału bądź usługi). Jesteśmy odpowiedzialni za naszą prace, bez względu na rozmiar projektu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nieoczekiwane problemy, zrobimy wszystko aby to naprawić. Chcemy abyś zawsze nas miło wspominał, polecał nasze usługi swoim znajomym, a gdy zajdzie kolejna potrzeba remontu to CZECHBUD będzie firmą Twojego pierwszego i jedynego wyboru.

Wszystko zależy od ustaleń między nami z inwestorem oraz rozmiaru realizowanej inwestycji. Zapłata po realizacji zamówienie, po ustalonych etapach, materiał osobno – praca osobno, przedpłata z góry… opcji jest wiele. Konkretny wariant ustalamy jeszcze przed zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Przy realizowaniu przez nas inwestycji jesteśmy w stanie zająć się każdą instalacją - alarmową, gazową, fotowoltaiczną lub monitoringu. Współpracujemy z firmami, które przez lata starannie selekcjonowaliśmy i teraz pracujemy wyłącznie z najlepszymi w każdej branży.

W tej kwestii jesteśmy elastyczni. Jeśli masz możliwość i chęć dostarczania nam niezbędnych materiałów i odpowiednich ilościach i czasie nie widzimy problemu aby tak było. Rekomendujemy jednak pozostawienie kwestii zapatrzenia nam. Posiadamy liczne kontakty, rabaty i wiemy co gdzie kupić. Przez lata pracy w branży budowlanej wiemy jakie ilości materiałów będą potrzebne do wykonania danego zlecenia. Posiadamy własny transport oraz magazyn, w którym bezpiecznie możemy składować zakupiony towar do Twojej inwestycji. Wybór jednak zawsze pozostawiamy Klientowi.

Harmonogram prac oczywiście jest ustalany z Klientem przed rozpoczęciem realizacji inwestycji. Każdy inwestor ma prawo pytać o przebieg prac na budowie, a prawdziwi profesjonaliści stawiają na transparentną współpracę i jasne zasady. Nie uznajemy pośredników i inwestor zawsze informacje ma z pierwszej ręki – od właściciela firmy CZECHBUD. Telefonujemy, oprowadzamy oraz robimy relację fotograficzną dla przedstawienia postępów prac.

Oczywiście, że tak. To klient w realizowanej przez nas inwestycji ma się czuć dobrze. Zawsze służymy radą, sugestią i pomocną dłonią również przy projektach dostarczonych przez Klienta. Współpracujemy też z rewelacyjnymi architektami i specjalistami w aranżacji wnętrz, których z czystym sumieniem możemy polecić i zarekomendować. Doświadczenie pozwala nam też proponować realizacje wg. naszych planów i pomysłów.

Jako właściciel firmy, której została powierzona do realizacji inwestycję czuję się zobligowany do tego aby informować Klienta na bieżąco o przebiegu i postępach prac. Dobra komunikacja pomiędzy inwestorem a wykonawcą oraz weryfikacja technologii i jakości materiałów na etapie budowy są kluczowe. W dalszej perspektywie oznacza to mniej wydatków i spokój, który jest nie do przecenienia. Numer telefonu podany na stronie jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Traktujemy Twoją nieruchomość jako dom, a nie plac budowy. Egzekwujemy zakaz palenia, nie spożywamy alkoholu, nie słuchamy głośno muzyki, mamy szacunek dla Ciebie, Twojej rodziny czy sąsiadów przez cały czas.