• Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług

Kilka słów o nas

CZECHBUD® Ojciec i syn – jest firmą rodzinną działającą w branży remontowo-budowlanej od 1980 roku. Od początku swojej działalności specjalizujemy się w Ekskluzywnych Wykończeniach Wnętrz oraz pracach ogólnobudowlanych. Jesteśmy zespołem kreatywnych i bardzo pozytywnych ludzi, dla których tworzenie, projektowanie i kreowanie przestrzeni mieszkalnych, biurowych i użytkowych jest nie tylko realizacją zamówienia a przede wszystkim naszą pasją.
Każdą inwestycję jak również każdego Klienta traktujemy indywidualnie i priorytetowo.


JAK SKORZYSTAĆ Z NASZYCH USŁUG?

Wystarczy, że skontaktujesz się z nami :
tel. 601 952 777 lub wyślesz wiadomość e-mail czechbud@wp.pl z krótkim opisem zakresu prac. Podczas rozmowy lub korespondencji e-mail wspólnie ustalamy termin spotkania, na którym dokonujemy pomiarów, zapoznajemy się ze zleceniem i ustalamy szczegóły prac remontowych, oczywiście zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Po spotkaniu na miejscu inwestycji oraz doprecyzowaniu szczegółów wysyłamy bezpłatny wstępny kosztorys i czekamy na akceptację z Twojej strony.
Pod względem aranżacii i sposobu wykonania jesteśmy bardzo elastyczni, tzn. wykonujemy prace według projektu architekta, kierujemy się również propozycjami i sugestiami zleceniodawcy lub za zgodą zainteresowanego realizujemy inwestycję według własnego projektu. Doświadczenie mamy ogromnę i dysponujemy licznyi kontaktami z architektami i specjalistami ds. aranżacji wnętrz. Oczywiście zawsze możesz liczyć na naszą pomoc w doborze materiałów i rozwiązań technicznych oraz na udostępnienie wszelkiej innej wiedzy potrzebnej do efektywnego przeprowadzenia prac remontowych. Nie musisz martwić się mareriałami - zajmujemy się również zakupem materiałów potrzebnych do przeprowadzenia remontu i dostarczeniem ich na miejsce inwestycji.

Zostaliśmy objęci przez Krajowy Rejestr Długów programem Rzetelna Firma. Otrzymując Złoty Certyfikat Rzetelności potwierdzający, że rzetelnie i sumiennie regulujemy swoje zobowiązania jesteśmy godnym zaufania partnerem w biznesie.Jesteśmy sponsorem w sezonie 2024


PRACUJ WYŁĄCZNIE Z NAJLEPSZYMI W BRANŻY

TRADYCJA, DOŚWIADCZENIE, DOSKONAŁOŚĆ

Orły 2022

Tytuł ORŁY 2022

Najlepsi w branży budowlanej

dyplom CZECHBUD

Czesław Orszulski

Założyciel CZECHBUD

dyplom CZECHBUD

Krzysztof Orszulski

Właściciel CZECHBUD

dyplom CZECHBUD

Cap Arreghini Italia

Certyfikat CZECHBUD

Jako nieliczni w Polsce odbyliśmy certyfikowane szkolenie nakładania włoskich pokryć dekoracyjnych

team-img

DYPLOM MISTRZOWSKI

Czesław i Krzysztof Orszulscy

nadany przez Państwową Izbę Rzemieśniczą w Lublinie

team-img

Certyfikat Rzetelności

Przyznany KRD

Jesteśmy zasze wypłacalni i nie posiadamy długów ani zaległości

team-img

FIRMA ROKU 2019

Branża budowlana

Tytuł najlepszej firmy roku w branży budowlanej

team-img

Certyfikat CERMAG

Cermag zaświadcza o naszych wysokich kwalifikacach i umiejętnościach

team-img

Certyfikat OIKOS

Otrzymaliśmy tytuł Specjalistów z zakresu aplikacji ekologicznych farm i różnego rodzajów tynków